ERA-6VRB8662V
MFR.Part #
ERA-6VRB8662V
JLCPCB Part #
C4301676
Description
-55℃~+155℃ 250mW 86.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS