ERA-6VRB8251V
MFR.Part #
ERA-6VRB8251V
JLCPCB Part #
C4286609
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS