ERA-6VRB7872V
MFR.Part #
ERA-6VRB7872V
JLCPCB Part #
C1862936
Description
-55℃~+155℃ 250mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS