ERA-6VRB7871V
MFR.Part #
ERA-6VRB7871V
JLCPCB Part #
C4100932
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS