ERA-6VRB6492V
MFR.Part #
ERA-6VRB6492V
JLCPCB Part #
C4292687
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS