ERA-6VRB6341V
MFR.Part #
ERA-6VRB6341V
JLCPCB Part #
C1863268
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS