ERA-6VRB6202V
MFR.Part #
ERA-6VRB6202V
JLCPCB Part #
C4110560
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS