ERA-6VRB5492V
MFR.Part #
ERA-6VRB5492V
JLCPCB Part #
C4162558
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS