ERA-6VRB4531V
MFR.Part #
ERA-6VRB4531V
JLCPCB Part #
C3969413
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS