ERA-6VRB3832V
MFR.Part #
ERA-6VRB3832V
JLCPCB Part #
C4298165
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS