ERA-6VRB2741V
MFR.Part #
ERA-6VRB2741V
JLCPCB Part #
C1863138
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.74kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS