ERA-6VRB2552V
MFR.Part #
ERA-6VRB2552V
JLCPCB Part #
C1863051
Description
-55℃~+155℃ 150V 25.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS