ERA-6VRB2211V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6VRB2211V
JLCPCB Part #
C1863082
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS