ERA-6VRB1692V
MFR.Part #
ERA-6VRB1692V
JLCPCB Part #
C1863040
Description
-55℃~+155℃ 150V 16.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS