ERA-6VRB1691V
MFR.Part #
ERA-6VRB1691V
JLCPCB Part #
C3977421
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS