ERA-6VRB1601V
MFR.Part #
ERA-6VRB1601V
JLCPCB Part #
C1862852
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS