ERA-6VRB1501V
MFR.Part #
ERA-6VRB1501V
JLCPCB Part #
C4001485
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS