ERA-6VRB1371V
MFR.Part #
ERA-6VRB1371V
JLCPCB Part #
C1862960
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS