ERA-6VRB1332V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6VRB1332V
JLCPCB Part #
C1862890
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS