ERA-6VRB1271V
MFR.Part #
ERA-6VRB1271V
JLCPCB Part #
C3947349
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS