ERA-6VRB1131V
MFR.Part #
ERA-6VRB1131V
JLCPCB Part #
C1863240
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS