ERA-6VRB1072V
MFR.Part #
ERA-6VRB1072V
JLCPCB Part #
C4047381
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS