ERA-6VRB1022V
MFR.Part #
ERA-6VRB1022V
JLCPCB Part #
C1863078
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS