ERA-6VRB1021V
MFR.Part #
ERA-6VRB1021V
JLCPCB Part #
C4327095
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS