ERA-6VPB9531V
MFR.Part #
ERA-6VPB9531V
JLCPCB Part #
C4089306
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS