ERA-6VPB9092V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6VPB9092V
JLCPCB Part #
C4206466
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS