ERA-6VPB8871V
MFR.Part #
ERA-6VPB8871V
JLCPCB Part #
C1862984
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS