ERA-6VPB8252V
MFR.Part #
ERA-6VPB8252V
JLCPCB Part #
C4193338
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS