ERA-6VPB6982V
MFR.Part #
ERA-6VPB6982V
JLCPCB Part #
C1862572
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS