ERA-6VPB6192V
MFR.Part #
ERA-6VPB6192V
JLCPCB Part #
C1862584
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 61.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS