ERA-6VPB6191V
MFR.Part #
ERA-6VPB6191V
JLCPCB Part #
C4313363
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS