ERA-6VPB5361V
MFR.Part #
ERA-6VPB5361V
JLCPCB Part #
C4206207
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.36kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS