ERA-6VPB5101V
MFR.Part #
ERA-6VPB5101V
JLCPCB Part #
C4038757
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS