ERA-6VPB4871V
MFR.Part #
ERA-6VPB4871V
JLCPCB Part #
C4108219
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS