ERA-6VPB4641V
MFR.Part #
ERA-6VPB4641V
JLCPCB Part #
C1862742
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 4.64kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS