ERA-6VPB4532V
MFR.Part #
ERA-6VPB4532V
JLCPCB Part #
C4211560
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS