ERA-6VPB4531V
MFR.Part #
ERA-6VPB4531V
JLCPCB Part #
C1862759
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS