ERA-6VPB3922V
MFR.Part #
ERA-6VPB3922V
JLCPCB Part #
C1862822
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS