ERA-6VPB3741V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6VPB3741V
JLCPCB Part #
C1862789
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS