ERA-6VPB3011V
MFR.Part #
ERA-6VPB3011V
JLCPCB Part #
C4319027
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.01kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS