ERA-6VPB2941V
MFR.Part #
ERA-6VPB2941V
JLCPCB Part #
C1862697
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.94kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS