ERA-6VPB2612V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6VPB2612V
JLCPCB Part #
C1862816
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS