ERA-6VPB2492V
MFR.Part #
ERA-6VPB2492V
JLCPCB Part #
C4221441
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS