ERA-6VPB2212V
MFR.Part #
ERA-6VPB2212V
JLCPCB Part #
C1862827
Description
-55℃~+155℃ 150V 22.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS