ERA-6VPB2002V
MFR.Part #
ERA-6VPB2002V
JLCPCB Part #
C1862730
Description
-55℃~+155℃ 150V 20kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS