ERA-6VPB1472V
MFR.Part #
ERA-6VPB1472V
JLCPCB Part #
C4324283
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS