ERA-6VPB1401V
MFR.Part #
ERA-6VPB1401V
JLCPCB Part #
C4278550
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS