ERA-6VPB1332V
MFR.Part #
ERA-6VPB1332V
JLCPCB Part #
C1862582
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS