ERA-6VPB1331V
MFR.Part #
ERA-6VPB1331V
JLCPCB Part #
C1862729
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS