ERA-6VPB1212V
MFR.Part #
ERA-6VPB1212V
JLCPCB Part #
C4048251
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS